O nás

PORT C&C s.r.o.

kompletní dodávky v oboru silnoproudých a slaboproudých systémů, průmyslové elektromontáže, elektroinstalace, CCTV, EZS, EPS

Firma PORT C&C s. r. o., se sídlem v Poděbradech, byla založena v roce 1995 se zaměřením na lokální prodej a servis výpočetní techniky. Na základě získávaných zkušeností jsme postupně rozšiřovali naše služby.

Dnes se naše společnost převážně zaměřuje na kompletní dodávky v oboru silnoproudých a slaboproudých systémů pro stavební společnosti a koncové zákazníky. Od roku 2000 pro lepší dostupnost našich služeb disponujeme pobočkou v Liberci.

V posledních letech jsme naše služby rozšířili o dodávky, montáže a servis požárních systémů, instalace požárních ucpávek a revize těchto systémů. Naše služby začínají již na počátku celého procesu výstavby nebo rekonstrukce objektu.
V období plánování společně s investorem nebo projektantem zajišťujeme projekční a konzultační práce s ohledem na platné normy. Po ukončení projekční části zpracujeme pro zadavatele cenovou nabídku.
V případě, že se jedná o již vypracovaný projekt, se souhlasem investora se snažíme najít možné zlepšení dodávané technologie, nebo se snažíme navrhnout možné cenové úspory.
Samotná dodávka a instalace je realizována s maximálním ohledem na průběh stavební části, kdy naši pracovníci aktivně spolupracují se zástupci stavební společnosti.
Veškeré činnosti a dodávky jsou podrobně evidovány v souladu s přípravou na zavedení normy ISO 9001.

Naše činnost nekončí předáním a zprovozněním díla. Dále pro koncového zákazníka zajišťujeme záruční a pozáruční servis a revize s ohledem na platné normy.